Cześć,

Jestem Ada.Staraj się pokazać to, czego bez Ciebie, nikt by nie zobaczył.

– Robert Bresson

Fotografią zaczęłam się interesować już w gimnazjum. Wtedy wraz z moją przyjaciółką biegałyśmy na wspólne sesje. Oczywiście robione telefonem. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że będzie to coś, do czego będę dążyć. Po prostu lubiłam pstrykać zdjęcia. Dobrze się wtedy bawiłam.

Któregoś razu dostałam swoją pierwszą lustrzankę. Czułam się wtedy jak profesjonalny fotograf. I wtedy już wiedziałam, że chcę, aby fotografia już zawsze była częścią mojego życia.


Swoje zdjęcia staram się robić tak, aby pokazać prawdziwych was. Wasze uczucia, to co wam w duszy gra. Najlepsze zdjęcia to te, które nie są idealne. Wolę wam oddać kadr, który wywoła w was jakieś uczucia, niż taki, który jest poprawny technicznie lecz mdły.Wiecie kto najlepiej potrafi określić was i waszą pracę?

-przyjacieleRodia-

Jesteś jak słońce, które obdarza wszystkich dookoła słodkimi promieniami szczęścia i energii.

I robisz najlepsze zupy ogórkowe

Aneta-

Nie jesteś zaabsorbowana sobą. Zawsze słuchasz tego co ktoś Ci mówi o sobie i swoich problemach. Potrafisz dobrze wysłuchać i postawić się w miejscu tej osoby. Przejmujesz się i troszczysz.

I w ogóle jesteś fajną osóbką

Kasia-

Pierwsza myśl na jej widok to "opiekuńcza i ciepła". I tak totalnie jest! To była moja pierwsza profesjonalna sesja i do tego z nagością zakrytą. W czasie zdjęć czułam się bezpiecznie i pewnie, a sam efekt przeszedł moje oczekiwania!

Ada nie robi zdjęć. Ona czaruje!